Akce pro děti


Jesle Mrňousek Ostrava zajišťují nejen pro děti z jeslí zajímavé akce, a to v našich prostorách, u vás doma či kde si budete přát.

Informace o aktuální nabídce akcí organizovaných námi naleznete ZDE.


Narozeninové párty

Dle představ a přání rodičů uspořádáme pro dítě v našich prostorách, ale i kdekoliv jinde, narozeninovou oslavu, na kterou se jen tak nezapomíná. Základní balíček obsahuje: 2 hodiny pronájmu prostor včetně zahrady, dozor a zábavný program pro děti, drobné nápadité občerstvení pro děti, pitný režim, narozeninový dort, dárek pro oslavence, foto z akce.

Dětské karnevaly

Taky se vaše dítě rádo promění v princeznu či třeba spidermana? Dopřejte mu tento zážitek a zorganizujte pro něj a jeho kamarády karneval. My vám s tím rádi pomůžeme.

Základní balíček obsahuje: 2 hodiny pronájmu prostor jeslí včetně zahrady, dozor a zábavný program pro děti, drobné nápadité občerstvení pro děti, pitný režim, foto z akce.

Nemáte čas shánět nebo šít originální kostým? Nevadí, navštivte naši půjčovnu kostýmů.

Mikulášské a vánoční besídky

Také se bojíte, že s příchodem čerta do vašeho domova nabouráte dítěti pocit bezpečí a jistoty? Nemáte rádi velké a neosobní akce?  Nebo si jen nechcete doma nadělat nepořádek? Přijďte tedy k nám!

Základní balíček obsahuje: 1,5 hodiny pronájmu prostor jeslí, dozor a zábavný program pro děti, Mikuláše s doprovodem anděla, Mikulášskou nadílku, drobné nápadité občerstvení pro děti i rodiče, pitný režim, foto z akce.

Dětské a sportovní dny

Ve zdravém těle, zdravý duch … i přes ten náš „ostravsky vzduch“ :-)

Vaše děti si s námi zasoutěží o drobné ceny za přítomnosti zkušených rekreologů a fandění svých rodičů. Program pro děti i dospělé.


Více informací vám poskytneme osobně na telefonu 732 800 975.

Nebo mailem, použijte náš kontaktní formulář.SOUKROMÉ JESLE A ŠKOLKA MRŇOUSEK
 
Na Valech 36, Ostrava - Třebovice
Edisonova 27 a 60, Ostrava - Hrabůvka
Tel: 731 706 858, 732 800 975

E-mail: info@mrnousekostrava.cz© 2010 JesleOstrava.cz, všechna práva vyhrazena. (mapa stránek)